Kezdő oldal arrow Köszöntő  
 
Akadálymentes változat
Fő menü
Kezdő oldal
Köszöntő
Önkormányzat
Kitüntetettek
Helyi Rendeletek
Közös Önkormányzati Hivatal
Választások
Hirdetmények
Közalapítványok
Felügyelt intézmények
Oktatás
EU-projektek
Gazdasági társaságok
Állás pályázatok
EU-s Pályázatok
Üvegzseb
Archívum
Közbeszerzés
Beszerzési felhívások
Települési Értéktár

...........................................................
Közérdekű Információk
A város története
Idegenforgalom
Rendezvény naptár
Gyógyfürdő
Testvérvárosok
Civil szervezetek
Vállalkozások
Galéria
Vendégkönyv
Térkép
Hasznos Hírek
Hasznos Hírek
A legfrissebb hasznos hírek non-stop!
Statisztika
Látogatók: 2650888

Püspökladány települést
a Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatja

Földhivatali Portál 

www.magyarorszag.hu


 
 
 
Közadatkereső


 
 
 
 
Köszöntő


Kedves Látogató!


Dombi ImrénéKöszöntöm Önt Püspökladány város honlapján!
Településünk a Sárréten, a Hortobágy szélén található, több mint ezeréves múltra tekint vissza, s 2011-ben ünnepli várossá avatásának negyedszázados jubileumát. Úgy gondolom, hogy a sárréti hagyományokon alapuló identitásunk, szellemi örökségünk a város jövőjének záloga, s olyan értéket képvisel, melyre büszkék lehetünk, büszkék vagyunk.
Immár tíz éve működtet Önkormányzatunk saját honlapot, ahol településünk történelméről, kultúrájáról, értékeiről, programjairól olvashatnak az érdeklődők. A Tisztelt Látogatók számára egy kattintással elérhetőek a rendeleteink, határozataink, hasznos információkról szerezhetnek tudomást, vagy megtekinthetik az eseményeinken készült fotókat, televízió műsort és helyi újság megjelent számait. 
Weboldalunkon Ön friss hírekkel, közleményekkel, információkkal találkozhat, hogy soha ne maradjon le semmiről!  Honlapunkat folyamatosan fejlesztjük, javítjuk és bővítjük, hogy Önhöz minél hamarabb eljussanak a városunkat érintő aktualitások.
Megtiszteltetés számomra, hogy felkereste honlapunkat.  Amennyiben az itt talált információk, események és érdekességek felkeltették érdeklődését, szeretettel várjuk személyes látogatását is Püspökladányban!
Ismerje meg közelebbről a ladányi emberek vendégszeretetét, híres gyógyvizünk jótékony hatását, jóléti tavaink, a farkasszigeti arborétum csendes varázsát!


Dombi Imréné
polgármester

 

 
 
 
  
EU-projektek


 
Elektronikus Ügyintézéswww.valasztas.hu


 
 
Püspökladányi Hírek 

Egyesített Óvodai Intézmény
  

Városüzemeltető
 
 

www.puspokladany.hu . Minden jog fenntartva!
A weboldalak tartalmának, képeinek másodközlése, felhasználása csak a tulajdonos írásos engedélyével lehetséges.Ez alól kivételek a közérdekű adatok.
4150. Püspökladány. Bocskai.u.2.